ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zákaznická linka (+420) 728 340 324
Po - Pá od 08:00 do 17:00 h.
Jedeme na plno a doručujeme v čas. Zjistit více informací

Rychloběžná vrata

Tyto vrata jsou navrženy pro velké průmyslové závody, sklady a úložiště, poskytují ochranu proti průvanu a prachu, jsou voděodolné a stabilizují požadované mikroklima. DoorHan poskytuje PVC vrata ve vícero variantách, které mohou plnit jmenované, i mnohé jiné, úkoly.

DoorHan nabízí několik modelů rychloběžných vrat SPEEDROLL pro různé účely:

  • SPEEDROLL SDI — Pro vnitřní použití;
  • SPEEDROLL SDO — Pro venkovní použití;


Křídlo rychloběžných vrat je vyrobeno z odolného polyesteru (700-1700 g/m2) s průhledným oknem, jenž poskytuje potřebný přehled o pracovišti. Tyto dveře se vyrábí ze širokých pásů, což zcela minimalizuje tepelné ztráty. Vysoká rychlost udržuje vnitřní mikroklima i při častém používání. Rychlost otevírání a zavírání je nastavitelná a může být přizpůsobena požadavkům konkrétního objektu. Struktura rychloběžných vrat neobsahuje žádné tvrdé prvky, což zajišťuje maximální bezpečnost provozu. Rychloběžná vrata disponují "samo-opravovacím" mechanismem: pokud je vratový list vyražen z kolejnice, systém list vráti do kolejnice při následujícím cyklu.

Poptávku na rychloběžná vrata lze zaslat e-mailem nebo vyplněním formuláře Rychlá poptávka.

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google ochrana soukromí a smluvní podmínky
Montáž našich produktů provádíme v Praze a okruhu do 100km.
Provádíme záruční a pozáruční servis v Praze a okruhu do 100km.
Nabízíme záruku až 10let například na námi dodávaná vrata za podmínek.
Záruční podmínky

Záruční podmínky

Záruční lhůta je 24 měsíců od okamžiku převzetí zboží objednatelem. Nadto činí záruka na pohony garážových vrat a pohony vjezdových bran celkem 5 let. Objednatel obdrží na dobu 10 let od data zakoupení záruku na panely garážových vrat, na kování a nepohyblivé části vrat, které se neopotřebují provozem. Záruka se vztahuje na tvar, pevnost i funkci panelu. Záruka se tak nevztahuje na lanka, kolečka a pružiny. Záruční lhůta na dodávky náhradních dílů je 6 měsíců, minimálně však probíhající záruční lhůta. Záruční nároky platí jen na škody na předmětu smlouvy.

Výše uvedené záruky jsou platné za podmínky dodržení pravidelných servisních prohlídek (minimálně 1 ročně).

Záruční povinnost se nevztahuje na škody způsobené: normálním opotřebením a zanedbanou péčí a údržbou, neodborným uvedením doprovozu a obsluhou, poškozením z nedbalosti nebo úmyslným poškozením, vnějšími vlivy, jako ohněm, vodou, solemi, louhy, kyselinami, nenormálními okolními vlivy, opravou provedenou nekvalifikovanými osobami, použitím dílů cizího původu bez souhlasu zhotovitele a odstraněním nebo znečitelněním čísla výrobku.

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování je dovoleno pouze a jen s písemným souhlasem provozovatele.
Zásady zpracování souborů cookie / Změna nastavení

Přihlásit

Sekční průmyslová vrata

Vytvořit účet

rolovací vrat