ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zákaznická linka (+420) 728 340 324
Po - Pá od 08:00 do 17:00 h.
Jedeme na plno a doručujeme v čas. Zjistit více informací

Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata z řady ISD jsou vhodná k instalaci do otvorů výrobních staveb, skladů, provozů, terminálů a dalších průmyslových budov, kde jsou na ně kladeny podstatně vyšší nároky než na běžná garážová sekční vrata.

Vzhledem k vyšší intenzitě při použití průmyslových vrat mají vyšší parametry odolnosti dané zesílenou konstrukcí, čímž je zajištěn dlouhý bezporuchový provoz. Použité vratové těsnění zajišťuje dobrou tepelnou izolaci, která je důležitým požadavkem pro téměř každý průmyslový objekt.

Vyvážení výplně vrat je zajištěno torzním mechanismem.

Pro zaslání ceníku sekčních průmyslových vrat nám zašlete rychlou poptávku a my Vám obratem zašleme odpověď.

Pro bližší informace o sekčních průmyslových vratech si přečtěte technický manuál.

Technický manuál - Sekční průmyslová vrata DoorHan

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google ochrana soukromí a smluvní podmínky
Montáž našich produktů provádíme v Praze a okruhu do 100km.
Provádíme záruční a pozáruční servis v Praze a okruhu do 100km.
Nabízíme záruku až 10let například na námi dodávaná vrata za podmínek.
Záruční podmínky

Záruční podmínky

Záruční lhůta je 24 měsíců od okamžiku převzetí zboží objednatelem. Nadto činí záruka na pohony garážových vrat a pohony vjezdových bran celkem 5 let. Objednatel obdrží na dobu 10 let od data zakoupení záruku na panely garážových vrat, na kování a nepohyblivé části vrat, které se neopotřebují provozem. Záruka se vztahuje na tvar, pevnost i funkci panelu. Záruka se tak nevztahuje na lanka, kolečka a pružiny. Záruční lhůta na dodávky náhradních dílů je 6 měsíců, minimálně však probíhající záruční lhůta. Záruční nároky platí jen na škody na předmětu smlouvy.

Výše uvedené záruky jsou platné za podmínky dodržení pravidelných servisních prohlídek (minimálně 1 ročně).

Záruční povinnost se nevztahuje na škody způsobené: normálním opotřebením a zanedbanou péčí a údržbou, neodborným uvedením doprovozu a obsluhou, poškozením z nedbalosti nebo úmyslným poškozením, vnějšími vlivy, jako ohněm, vodou, solemi, louhy, kyselinami, nenormálními okolními vlivy, opravou provedenou nekvalifikovanými osobami, použitím dílů cizího původu bez souhlasu zhotovitele a odstraněním nebo znečitelněním čísla výrobku.

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování je dovoleno pouze a jen s písemným souhlasem provozovatele.
Zásady zpracování souborů cookie / Změna nastavení

Přihlásit

Sekční průmyslová vrata

Vytvořit účet

rolovací vrat