ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zákaznická linka (+420) 728 340 324
Po - Pá od 08:00 do 17:00 h.
Jedeme na plno a doručujeme v čas. Zjistit více informací

Průmyslová vrata

Veškeré mechanismy používané v průmyslu čelí zvýšené provozní zátěži a vrata nejsou výjimkou. V našem sortimentu najdete širokou nabídku průmyslových vrat nejvyšší kvality za nejnižší ceny na trhu. Můžete si zvolit rolovací vrata průmyslová sekční nebo rychloběžná, a na objednávku dodáváme i sekční vrata plná či se vstupem nebo průhledem.

Průmyslová vrata se vyznačují zesílenou konstrukcí a jsou zamýšleny pro vysoké množství cyklů otvírání a zavírání. Odolnost vrat vůči zvýšené zátěži je dána použitím zesílených spojů s vyšší odolností. Provedené zkoušky prokázaly, že průmyslová vrata DoorHan dobře fungují i po 100 000 pracovních cyklů za podmínky pravidelné plánové údržby.

Hlavní výhody:

  • Díky větším rozměrům jsou vrata vhodná k instalaci do větších průmyslových objektů, včetně skladů obilí a leteckých hangárů.
  • K většině modelů s vyšší hmotností je dodáván elektrický pohon s automatickou jednotkou, který uvádí vrata do pohybu bez většího úsilí.
  • Ve výrobě jsou vždy striktně dodržovány požadavky na shodu technických parametrů podle stanovených norem a standardů.
  • Zvýšené tepelné i izolační parametry.

K průmyslovým vratům zajišťujeme vlastní servis a instalaci vrat v českých podnicích. V případě zájmu nabízíme i pravidelný servis vrat, díky kterému prodloužíte jejich životnost. Ceník průmyslových vrat Vám zašleme na požádání.

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování je dovoleno pouze a jen s písemným souhlasem provozovatele.
Zásady zpracování souborů cookie / Změna nastavení

Přihlásit

Sekční průmyslová vrata

Vytvořit účet

rolovací vrat