ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Zákaznická linka (+420) 728 340 324
Po - Pá od 08:00 do 17:00 h.
Jedeme na plno a doručujeme v čas. Zjistit více informací
Těsnící límce

Těsnící límce

Při provádění manipulačních operací ve skladu je hlavním problémem udržení stálé teploty uvnitř skladu. To platí zejména při práci s potravinářskými mraženými výrobky. Jako řešení doporučujeme použít těsnící límce od společnosti DoorHan.

Konstrukce tohoto výrobku má podobu několika spojených dohromady těsnicích prvků. Na přední straně těsnícího límce je speciální značka, která slouží jako vodítko pro řidiče nákladního automobilu. Při couvání se zadní část karosérie zajede do pracovního prostoru těsnícího límce na 35 až 50 cm. Druhá část límce těsně obepíná karosérii po perimetru, čímž zabraňuje úniku tepla ze skladu.

V současné době si zákazníci mohou zakoupit dva typy těsnících límců DoorHan: nafukovací a mechanické. Mechanický límec může mít rozkládací rám nebo obvyklou pevnou konstrukci. Těsnící límec s rozkládacím rámem je mnohem odolnější vůči poškození než běžná pevná konstrukce. Mnohem rychleji se totiž přizpůsobí karosérii zajíždějící do technologického otvoru. Pro zjištění ceny těsnících límců poptejte konkrétní produkt a my Vám cenu obratem zašleme.

Pro bližší nformace si přečtěte technický manuál.

 • Těsnící límce s pevným rámem série DSHRD

  Těsnící límce s pevným rámem z řady D.SH-RD jsou navrženy pro velké množství nákladů, což se projevuje na jejich konstrukci. Rám je vyroben ze sendvičových panelů, obložených hliníkovým profilem. Čelní upínací deska je vyrobena z hliníkového, práškovou metodou lakovaného profilu. Materiál předních lišt je dostatečně elastický, má vysokou odolnost vůči opotřebení a pevnost v tahu. Při provádění nakládky a vykládky zajíždí karosérie nákladního automobilu částečně dovnitř límce. Horní a boční vertikální listy se upevňují na karosérii vozu a zajišťují těsnost mezi ní a skladištěm. Pokud používáte tento typ límce na plošině umístěné před skladištěm, je nutné instalovat vodítka pro kola nebo kovové dojezdy. Instalace se provádí nasazením.

 • Těsnící límce nafukovací série DSHINF

  Nafukovací těsnící límce série DSHINF jsou instalovány tam, kde je požadováno nejefektivnější těsnění a stálá teplota uvnitř prostoru (např. v expedičních skladech mrazíren). Při nakládce a vykládce vozu není těsnění přitlačeno k automobilu, jako při použití obdobného závěsného typu.

  Nafukovací těsnicí límce obklopují karoserii ze všech stran a poskytují nejlepší utěsnění. Materiál nafukovacích polštářů Cordura je odolný vůči opotřebení a má vysokou pevnost v tahu. V průběhu prací zajíždí korba nákladního automobilu částečně do těsnícího límce. Horní a boční polštáře jsou nahuštěné, což zajišťuje vysokou těsnost mezi karoserií a budovami. Po dokončení se polštáře vypustí. Ovládání nafukovacích těsnících límců lze provádět z ovládacího panelu vyrovnávacího můstku (pomocí speciální řídicí jednotky s funkcí ovládání nafukovacích těsnících límců).

  Při použití tohoto druhu límců je třeba na plošině před skladištěm instalovat vodítka pro kola nebo kovové dojezdy. Instalace se provádí nasazením.

 • Těsnící límce se stlačitelným hlinikovým rámem série DSHRT

  Těsnící límec s rozkládacím hliníkovým rámem z řady DSHRT je klasickou volbou pro instalaci v místech s průměrným zatížením. PVC materiál, z něhož jsou vyrobeny přední desky, je pružný, odolný proti opotřebení a vysoce pevný v tahu. Během nakládky a vykládky horní a boční vertikální lišty těsnicího límce obepínají karosérii a zajišťují tak nezbytnou těsnost. V případě nepřesného přistavení vozidla se čelní rám poskládá do jednotlivých zešikmených kusů a po dokončení práce se automaticky vrátí do původní polohy. Těsnící límec se montuje nasazením.

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování je dovoleno pouze a jen s písemným souhlasem provozovatele.
Zásady zpracování souborů cookie / Změna nastavení

Přihlásit

Sekční průmyslová vrata

Vytvořit účet

rolovací vrat